کشور اسپانیا

کشور اسپانیا Spain

درباره اسپانیا

اسپانیا (Spain) با نام رسمی پادشاهی اسپانیا پس از فرانسه (France)، دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا و کشوری در جنوب غربی آن است. این کشور از نظر جغرافیایی و فرهنگی کشوری متنوع است و با بیش از 47 میلیون نفر جمعیت پنجمین کشور پر جمعیت اروپا به حساب می‌آید.

اسپانیا، در منتهی الیه جنوب غربی اروپا واقع شده و حدود 85 درصد از شبه جزیره ایبری (Iberian Peninsula) را اشغال می‌کند. از غرب با پرتغال و در شمال شرقی با فرانسه هم مرز است. تنها مرز زمینی دیگر اسپانیا در جنوب دور با جبل الطارق است. در جاهای دیگر کشور توسط آب محدود می‌شود.

مرکز اسپانیا شهر مادرید (Madrid) است و زبان این کشور اسپانیایی است که جز زبان‌های پرطرفدار در جهان و در رتبه دوم پس از زبان چینی (Mandarin) قرار دارد. در ادامه درباره کشور اسپانیا توضیحات بیشتری را آورده‌ایم، پس با ما همراه باشید.

کشور اسپانیا
0
مساحت (کیلومتر مربع)
0
جمعیت (نفر)
0
امید به زندگی (درصد)

همه چیز در مورد کشور اسپانیا

زندگی در اسپانیا

از مهمترین فاکتورها برای ارزیابی شرایط زندگی در اسپانیا، اقتصاد این کشور است. اسپانیا چهاردهمین قدرت اقتصادی جهان است و بر اساس مطالعات انجام شده در دهه اخیر، از نظر کیفیت زندگی در بین 10 کشور برتر دنیا قرار دارد. 

خرید ملک در اسپانیا

اگر قصد دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک را دارید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله با ارائه به روزترین اطلاعات، به پرسش‌های شما درباره “اقامت اسپانیا با خرید ملک” پاسخ خواهیم داد.

ویزای تمکن مالی اسپانیا

این ویزا برای تسهیل زندگی بازنشستگان پیش بینی شده است و به همین دلیل دریافت کننده آن اجازه کار ندارد. هرچند که در اسپانیا شما قادر خواهید بود سرمایه گذار و مالک یک کسب وکار باشید، اما قابلیت کار کردن به عنوان کارمند و کارگر را نخواهید داشت.

خرید کسب و کار در اسپانیا

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو