تحصیل در لهستان دانشگاه یاگیلونیا

قدیمی ترین دانشگاه لهستان و یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان است. این دانشگاه که معمولا به صورت نام مخفف (UJ) معرفی می شود بهترین دانشگاه لهستان و در لیست پانصد دانشگاه برتر جهان شناخته شد دریافت مدرک معتبر بین المللی هزینه ی پایین زندگی امکان کار پاره وقت در زمان تحصیل تحصیل به زبان انگلیسی استفاده از مزایای ویزای شنگن
پخش ویدیو
پخش ویدیو

تحصیل رشته جرم شناسی در دانشگاه لوزان سوئیس

این دانشگاه فقط 5 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد و اولین دانشگاه در دنیاست که رشته جرم شناسی را ارائه داده است ، تاریخ تاسیس این دانشگاه به سال 1537 برمیگردد. لازم به ذکر است که سوییس اولین و قدیمی ترین دموکراسی در جهان را دارد و از سال 1291 دارای دموکراسی بوده اند. سوئیس به عنوان مرکز صلح جهانی و خلاقیت شناخته می شود …

University of Ottawa دانشگاه اتاوا

دانشگاه اتاوا در سال 1848 به عنوان کالج بایتون تاسیس شد. این دانشگاه که در پایتخت کانادا در اتاوا قرار دارد، بزرگترین دانشگاه دو زبانه (انگلیسی- فرانسوی) در جهان است که بیشترین رشته ها به زبان فرانسوی را دارد. دانشگاه اتاوا دارای سه محوطه در شهرهای تورنتو ، ویندسور و اتاوا است. تحصیل در پردیس تورنتو و ویندسور به زبان فرانسه صورت می پذیرد.
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دانشگاه کویینز کانادا

دانشگاه کویینز کانادا دانشگاهی دولتی است که در تاریخ ۱۶ اکتبر ۱۸۴۱ میلادی در شهر کینگستون استان انتاریو در شرق کشور کانادا تاسیس شد. دانشگاه کویینز توسط مجله مک لین، دومین دانشگاه معتبر کشور کانادا در رشته پزشکی شناخته می شود. دانشگاه کویینز اولین دانشگاه در کشور کانادا بود که به دانشجویانش کمک هزینه تحصیلی اعطا می کرد و دانشجویان آنجا را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب میکردند.

شهر MONTPELLIER فرانسه

اگر به فکر یادگیری زبان فرانسه هستید و می خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید ، بهترین کار یادگیری زبان فرانسه در کشور مادری آن زبان یعنی فرانسه است .
هلپ فور اپلای نماینده رسمی موسسات زبان در فرانسه
.
شما میتونید بدون هیچ پیش نیازی برای این دوره اقدام کنید
.
دقت کنید که با مدرک آ۱ ویا آ۲ میتونید شانس دریافت ویزا خود را بالاتر ببرید و همچنین هزینه دوره برای شما مناسب تر میشه

پخش ویدیو
پخش ویدیو

اخذ اقامت یونان با سرمایه گذاری

حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۲۵۰هزار یورو به ازای هر خانوار، ارزانترین برنامه سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذار می تواند هم برای اقامت دائم و هم شهروندی اقدام کند (پس از ۷ سال اقامت)
سرمایه گذار می تواند برای اخذ اقامت تمام افراد خانواده خود از جمله همسر، فرزندان ( تا ۲۱ سال) ، والدین و والدین همسر اقدام کند.
سرمایه گذار می تواند کسب و کار خود را در یونان راه اندازی کند.
برای گرفتن اقامت نیازی به سکونت فرد سرمایه گذار یا خانواده او در یونان نیست.
دارندگان کارت اقامت می توانند بدون نیاز به ویزا در محدوده شنگن زندگی کنند، حتی می توانند از کشور مبدا خود بدون نیاز به ورود به یونان به کشورهای شنگن سفر کنند.

ده دانشگاه برتر نروژ

نروژ از کشورهای مرفه و پیشرفته اروپایی است که عضو ناحیه شنگن نیز می باشد. این کشور در شمال غرب اروپا واقع شده است و در دنیا با مناظر زیبا و آب و هوای سرد شناخته شده است. مردم در این کشور به زبان نروژی صحبت می کنند و جمعیتی در حدود 5 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند. وجود ذخایر فراوان نفت خام، گاز طبیعی و مواد معدنی، این کشور را در سطح چهارم کسب درآمد در جهان قرار داده است

پخش ویدیو
پخش ویدیو

شهر زیبای کی یف پایتخت اوکراین

شهر کی یف پایتخت اوکراین بوده و در کنار سواحل رود دنیپر واقع شده است و دارای قدمت 1500 ساله می باشد. کی یف را مادر شهر های روسی می نامند و این عنوان از این بابت می باشد که این شهر مرکز دولت کهن اسلاو یعنی کیفسکایا روس بوده است. کی یف مرکز سیاسی، صنعتی، علمی و فرهنگی کشور می باشد.در شهر کی یف کارگاه ها و کارخانجات متعددی در زمینه های مختلفی همچون صنایع هوافضا، محصولات الکتریکی و الکترونیکی، کشتی سازی و غیره مشغول به فعالیت می باشند. پایتخت کشور اوکراین مرکز بزرگ علمی این سرزمین نیز محسوب می شود که در آن آکادمی علوم، تعداد فراوانی انستیتو های علمی – تحقیقاتی، موسسات آموزش عالی و آزمایشگاه های مختلفی وجود دارند. دانشمندان اوکراین در کنگره ها و کنفرانس های بین المللی در زمینه های مختلف علمی شرکت می نمایند. کی یف به عنوان یک مرکز بزرگ فرهنگی نیز شناخته می شود که در آن تئاتر ها، سالن های کنسرت، سیرک، موزه ها، سینما ها و کتابخانه هایی وجود دارند که بازگو کننده تاریخ این شهر و ملت اوکراین می باشند. این شهر یکی از زیباترین شهر های دنیا بوده و آن را شهر باغ، شهر کَشتان می نامند، ساکنین کی یف دلیل این نام را منظره شهر در فصل بهار خوانده اند . این شهر یکی از نقاط مهم صنعتی، فرهنگی و علمی در اروپای شرقی می‌باشد و زادگاه بسیاری از دانشمندان و محققان این کشور است. این شهر بوسیله رودخانه دنیپر به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم، که در مجموع دارای ۱۰ منطقه شهرداری است. بخش راست رودخانه که دارای ۷ منطقه می‌باشد، با جمعیتی در حدود۲.۶۴۲.۴۴۰ نفر و بخش چپ رودخانه با ۳ منطقه دارای جمعیتی در حدود۹۳۰.۰۰۰ نفر می‌باشد. بر طبق آمارگیری سال ۲۰۰۷ در این شهر ۷۱۹ گروه و سازمان دینی وجود دارد.

چرا تحصیل در هلند ؟

کشور هلند به عنوان یکی از کشور های حوزه ی شینگن علاقه مندان زیادی برای مهاجرت دارد. در هلند حدود ۱۶۰ دانشگاه و موسسه تحقیقاتی وجود دارد که جدا این تعداد ( فارغ از اینکه نیمی از آن فقط مورد تایید وزارت علوم می باشد ) قابل توجه است. دانشجویان متقاضی به هلند برای تحصیل این نکته را بدانند که شرایط تحصیل در هلند پس از اتمام تحصیلات خود در این کشور به مدت یک سال پس از آن وقت دارند که به دنبال شغل مناسب خود بگردند و در این مدت اجازه دارند که بدون ویزا در کشور هلند بمانند.با پرداخت مالیات طی چند سال امکان اخذ اقامت دائم این کشور نیز وجود دارد.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

تحصیل در رشته حقوق دانشگاه لاهه

دانشگاه علمی کاربردی لاهه ( به هلندی : De Haagse Hogeschool ) . دانشگاه های لاهه (دن هاگ) بیش از 30000 دانشجو در لاهه تحصیل میکنند که تعداد زیادی از آنها خارجی هستند و ارتباطی بسیار خوب میان دانشجویان و متخصصانی که در این شهر کار می کنند به وجود آمده است. بزرگترین انسیتو دانشگاه لاهه (THUAS) است. این دانشگاه حدود 26000 دانشجو دارد که از 140 کشور دنیا در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند .

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو