کشور کانادا

کشور کانادا

کانادا دومین کشور بزرگ جهان با حدود 37 میلیون جمعیت است که از 10 استان تشکیل شده است. زبان اصلی این کشور زبان انگلیسی بوده و زبان دوم فرانسه است که در استان کبک و برخی دیگر از شهرهای این کشور استفاده میشود. پایتخت این کشور اوتاوا است و از تورنتو و ونکور و مونترال می‌توان به عنوان شهرهای مهم و بزرگ این کشور یاد کرد که به ترتیب پر جمعیت ترین شهرها هستند.

سیاست مهاجرت به کانادا تا حد زیادی بستگی به نوع مهاجرت یا ورود به کانادا دارد. قوانین و روش‌های مهاجرت به کانادا معمولا (به غیر از چند مورد نیاز کلی)برای هر دو نوع اقامت موقت یا دائم در کانادا متفاوت هستند.

ورود موقت بر اساس دوره زمانی مشخص می‌باشد و شامل ویزا، یعنی ویزای بازدید کننده/ گردشگری، ویزای دانشجویی، اجازه کار و غیره است. از سوی دیگر، اقامت دائم را می‌توان از طریق ویزای مربوط به کارگران ماهر، سرمایه گذاری و یا با حمایت خانواده مقیم کانادا و حتی روش‌های دیگر دریافت کرد.

با توجه به کمبود مهارت در کشور کانادا، این کشور تعداد زیادی از فرصت‌های شغلی را برای کارکنان ماهر خارجی در سراسر استان‌ها و صنایع مختلف ارائه می‌دهد. مهارت‌هایی که در کانادا زیاد مورد تقاضا هستند شامل مهندسی، فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، کار ساخت و ساز، بخش خدمات و غیره می‌باشند.

دولت فدرال کانادا طبقه بندی مشاغل در کشور را طبق سطوح مهارت، یعنی NOC (طبقه‌بندی حرفه‌ای ملی) و همچنین سطوح مهارت (مهارت ۰، A، B، و غیره)  تنظیم کرده است و به همین ترتیب کارگران ماهر خارج از کشور را از طریق ویزای FSW (نیروی متخصص فدرال) یا همان (Federal Skilled Worker) ،ویزای اکسپرس اینتری (ورود سریع) و همچنین از طریق سایر برنامه‌های PNP استان‌های مختلف دعوت می‌کند.

0
مساحت (کیلومتر مربع)
0
جمعیت (نفر)
0
دانشگاه (تعداد دانشگاه ها)
0
امید به زندگی (درصد)

همه چیز در مورد کشور کانادا

تحصیل در کانادا

این کشور به دلیل مهاجرت پذیری و داشتن موسسات اموزشی با کیفیت همواره مورد توجه دانشجویان بوده است. 

زندگی در کانادا

قبل از مهاجرت به هر کشوری باید در خصوص شرایط زندگی در آن کشور اطلاع پیدا کنید. برای زندگی در کانادا چه اطلاعاتی دارید؟ 

سرمایه گذاری در کانادا

اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید از شرایط و قوانین مهاجرت به کانادا اطلاعی دارید؟ 

تحصیل در کانادا

به زودی 

.

 

اقامت کاری کانادا

اگر قصد سفر و زندگی در کانادا را دارید باید با توجه به شرایط خود اقدام به اخذ ویزای مربوطه کنید. از انواع ویزای کانادا چه میدانید؟ 

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو