کشور هلند

کشور هلند NETHERLANDS

کشور هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند است.  این کشور با کشور آلمان و بلژیک مرز مشترک دارد. نام این کشور زیبا با لاله و گل پیوند خورده است. کشور هلند بزرگترین صادر کننده گل در جهان است و تقریباً ۸۰% از کل گل های جهان از این کشور تامین می شود. از این رو، به هلند، کشور گل جهان گفته می شود. پایتخت این کشور شهر آمستردام است که در منطقه‌ی زمانی UTC/GMT +2 قرار داشته و یک ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است.

براساس گزارش جهانی شادی در سال ۲۰۱۷، هلند ششمین کشور شاد دنیا است. دوچرخه سواری در این کشور بسیار محبوب بوده، به گونه ای که ۱۵ هزار کیلومتر خط مخصوص دوچرخه سواری در این کشور وجود دارد. حکومت هلند پادشاهی مشروطه‌است که در آن شاه یا ملکه نقش چندان تعیین‌کننده‌ای در سیاست ندارد و بیشتر نماد وحدت ملی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ میلادی، ملکه بئاتریکس از سمت خود کناره‌گیری کرد و پسرش ویلم الکساندر رسماً پادشاه کشور شد. در این کشور دو مجلس نمایندگان وجود دارد و حزبی که بیشترین آرا در انتخابات پارلمانی را به خود اختصاص دهد، نخست‌وزیر را تعیین و دولت را تشکیل می‌دهد.

آب و هوای هلند

کشور هلند، آب ‌و هوای دریایی معتدل دارد. تابستان‌های نسبتا خنک و زمستان‌های معتدل به طور معمول در این کشور مشاهده می شود. دمای هوا در طول روز در زمستان بین ۲ تا ۶ درجه و در تابستان بین ۱۷ تا ۲۰ درجه است. 

0
مساحت (کیلومتر مربع)
0
جمعیت (نفر)
0
دانشگاه (تعداد دانشگاه ها)
0
امید به زندگی (درصد)

همه چیز در مورد کشور هلند

ثبت شرکت

روش های مختلفی برای مهاجرت به کشورهای اروپایی وجود دارد که یکی از متداول ترین روش‌ ها، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. ثبت شرکت در هلند، راه اندازی کسب و کاری جدید یا دریافت نمایندگی یکی از روش هایی است که می‌تواند علاوه بر کسب درآمد برای شما، پس از ۵ سال فعالیت و پرداخت به موقع مالیات، اقامت هلند و دریافت پاسپورت هلندی را به همراه داشته باشد.

زندگی در هلند

زندگی در هلند از شرایط ایده آلی برخوردار است و جزو با کیفیت ترین کشورها برای زندگی می باشد، کشور هلند با آلمان و بلژیک هم مرز است و جمعیت آن در حدود 17 میلیون نفر می باشد. پایتخت کشور هلند آمستردام می باشد و واحد پول رسمی آن یورو و زبان رسمی مردم هلند، هلندی است… 

تحصیل در هلند

تحصیل در هلند امروزه متقاضیان بسیاری دارد. موقعیت جغرافیایی، ارائه رشته های تحصیلی در هلند به زبان انگلیسی و هزینه مناسب تحصیل و زندگی، تنها برخی از دلایل محبوبیت هلند برای ادامه تحصیل دانشجویان بین المللی هستند.

دانشگاه های هلند

دانشگاه های هلند از نظر آموزشی در درجه ممتازی قراردارند و دو دانشگاه آمستردام و دانشگاه فناوری دلف در رنکینگ جهانی دو جزو ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان می باشند، یکی از ویژگی های دانشگاههای هلند که دانشجویان بین المللی را مجذوب خود کرده این است که در دانشگاه های هلند دانشجو …

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو