کشور فرانسه

کشور فرانسه FRANCE

کشور آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان، یکی از قدرتمندترین و مهمترین کشورهای اروپای غربی است. این کشور دارای مرز مشترک با کشورهای سوییس، لهستان، هلند، بلژیک، اتریش، جمهوری چک، دانمارک، فرانسه و لوکزامبورگ می باشد.

آلمان کشوری چهار فصل و دارای آب و هوای معتدل قاره ای است. بیشتر مناطق آلمان آب و هوای معتدل فصلی دارند یعنی غالبا زمستان‌های خیلی سرد یا تابستان‌های خیلی گرم ندارند. نزدیکی به اقیانوس اطلس باعث شده بخش‌های شمال و شمال غربی آلمان آب وهوای اقیانوسی داشته باشند و برف و بارش های پراکنده و زیاد از مشخصه‌های این نوع آب و هوا است. در قسمت‌های شرقی آلمان آب و هوا بیشتر حاره‌ای است؛ زمستان‌ها سردتر و تابستان‌ها گرم و خشک‌تر از سایر مناطق آلمان است. بخش‌های مرکزی و جنوبی آلمان آب و هوایی متغیر دارند اما معمولا اقیانوسی و حاره‌ای هستند.

این کشور با مساحت حدود 357 هزارکیلومتر مربع و جمیعتی بیش از 81 میلیون نفر پرجمعیت ترین کشور قاره اروپا به حساب می آید. 95 درصد از جمعیت آن به زبان آلمانی صحبت می کنند. شایان ذکر است که اکثریت مردم آلمان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. پایتخت این کشور شهر برلین و واحد پول آن نیز یورو می باشد.
کشور آلمان با دارابودن اماکن تاریخی دیدنی، طبیعت زیبا و فستیوال های مختلف ازجمله جزیزه هایی مانند سیلت و روگن، جنگل سیاه، قلعه های هوهنزولرن و شورین، کلیسای جامع آخن، جشن اکتبرفست و… گردشگران زیادی را سالانه به خود جذب می کند.  

آلمان همچنان از لحاظ سیاسی و اقتصادی تأثیرگذارترین عضو اتحادیه اروپا است. اقتصاد آلمان مبتنی بر صادرات کالاهای تولیدی و با کیفیت است وصنایع متعددی ازجمله صنایع الکتریکی، مکانیکی، مواد شیمیایی، منسوجات، موادغذایی و وسایل نقلیه در این کشور فعالیت دارند. آلمان با نیروی کار مجرب در بازار اقتصادی و اجتماعی خود، سرمایه عظیم، سطح پایین فساد اجتماعی و اقتصادی و همچنین سطح بالای نوآوری، در جهان اقتصاد و صنعت پیشتاز است.
ثبات اقتصادی، سطح رفاه اجتماعی و امکانات رفاهی بالا آلمان را به یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت تبدیل کرده است. 

0
مساحت (کیلومتر مربع)
0
جمعیت (نفر)
0
دانشگاه (تعداد دانشگاه ها)
0
امید به زندگی (درصد)

همه چیز در مورد کشور فرانسه

تحصیل در فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه به دلیل مزایایی همچون کیفیت آموزش بسیار ممتاز و مورد پذیرش بودن مدارک آن در سراسر دنیا و همچنین نیمه رایگان بودن تحصیل در این کشور، آرزوی بسیاری از دانشجویان می باشد؛ دولت فرانسه هر ساله در حدود 23% از بودجه ملی را به آموزش اختصاص می دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

زندگی در فرانسه

زندگی در کشور فرانسه برای بسیاری از افراد مانند یک رویاست، زندگی در کشوری که مملو از جذابیت های فرهنگی و طبیعی می باشد، فرانسه کشوری قدیمی است که در اروپای غربی واقع شده و از لحاظ علم، نوع سیاست، اقتصاد و فرهنگ در سراسر جهان شهرت پیدا کرده است، نام کشور فرانسه از واژه لاتین …، برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید… 

راه اندازی کسب و کار در فرانسه

اگر می خواهید یک کسب و کار در فرانسه راه اندازی کنید، باید اجازه اقامت داشته باشید یا شهروند اتحادیه اروپا باشید. شما ممکن است به مدارک یا مدرک هایی نیاز داشته باشید که مقامات فرانسوی آن را به رسمیت می شناسند. سپس باید در مورد بازار تحقیق کنید، پیش‌بینی بودجه و برنامه‌های مالی انجام دهید و در صورت لزوم به دنبال منابع مالی باشید.   

دوره های زبان در فرانسه

اگر به دنبال جدیدترین اطلاعات درباره تحصیل دوره زبان در کشور فرانسه و در جستجوی یک مسیر مطمئن، سریع و ارزان برای مهاجرت به اروپا هستید دوره زبان فرانسه می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.  دوره های تمام وقت در فرانسه این امکان را به شما می دهد که بدون داشتن مدرک زبان، هر چه سریع تر زبان فرانسه را در کشور فرانسه یاد بگیرید ودر کم ترین زمان وارد حوزه ی شینگن شوید.  

دانشگاه های فرانسه

دانشگاه‌های فرانسه برای دانشجویان بین المللی قوانین مربوط به خود را دارد ولی خوشبختانه نیازی به امتجان وروردی نیست و هر دانشجویی می تواند با دردست داشتن مدارک مورد نیاز در دانشگاه مورد نظر، پذیرش بگیرد. تاریخچه دانشگاه‌های کشور فرانسه به قرن دوازده میلادی بازمی‌گردد، برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید…  

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
منو